Loading...

Grupa młodzieżowa

Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan
Zbór BETEL w Szczecinie

Praca wśród młodzieży naszego Zboru obejmuje grupę nastolatków w ramach punktu katechetycznego – III etap edukacyjny oraz młodzież starszą. W pracy tej współpracujemy z Fundacją Word of Live Fellowship/International. Współpraca ta polega na korzystaniu z  programu nauczania oraz uczestniczeniu wykwalifikowanych liderów Fundacji w prowadzeniu raz w miesiącu zajęć z młodzieżą. W programie oprócz wykładów lekcyjnych, młodzież uczestniczy w konkursie uczenia się wersetów biblijnych na pamięć. Nagrodą jest nieodpłatny pobyt na obozie w kraju lub za granicą  organizowanym przez tą Fundację.

Na spotkaniach młodzieżowych śpiewane są chrześcijańskie pieśni, lekcja biblijna i modlitwa. Czasami są także gry, zabawy i wycieczki.

Młodzież aktywnie bierze udział w nabożeństwach, organizowanych ewangelizacjach, akcjach dobroczynnych poprzez śpiew pieśni, pomoc w obsłudze gości w naszej jadalni, pomoc w pracy w Szkółce Niedzielnej.

Młodzież korzysta z zimowego i letniego wypoczynku organizowanego przez nasz Kościół  lub wyspecjalizowane organizacje kościelne. Bierze udział w ogólnopolskich konferencjach młodzieżowych.

Spotkania młodzieżowe odbywają się w każdą sobotę o godz. 16.00 w siedzibie Zboru przy ul. Brodnickiej 13.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
AKCEPTUJ