KOŚCIÓŁ EWANGELICZNYCH CHRZEŚCIJAN w SZCZECINIE


         KOŚCIÓŁ EWANGELICZNYCH CHRZEŚCIJAN

         Zbór "BETEL" w Szczecinie

 

 71-044 Szczecin      ul. Brodnicka 13      tel.: 91 483 11 74 

Spotkania młodzieży:     

 Praca wśród młodzieży naszego Zboru obejmuje grupę nastolatków w ramach punktu katechetycznego - III etap edukacyjny oraz młodzież starszą. W pracy tej współpracujemy z Fundacją Word of Live Fellowship/International. Współpraca ta polega na korzystaniu z  programu nauczania oraz uczestniczeniu wykwalifikowanych liderów Fundacji w prowadzeniu raz w miesiącu zajęć z młodzieżą. W programie oprócz wykładów lekcyjnych, młodzież uczestniczy w konkursie uczenia się wersetów biblijnych na pamięć. Nagrodą jest nieodpłatny pobyt na obozie w kraju lub za granicą  organizowanym przez tą Fundację.

Na spotkaniach młodzieżowych śpiewane są chrześcijańskie pieśni, lekcja biblijna i modlitwa. Czasami są także gry, zabawy i wycieczki.

Młodzież aktywnie bierze udział w nabożeństwach, organizowanych ewangelizacjach, akcjach dobroczynnych poprzez śpiew pieśni, pomoc w obsłudze gości w naszej jadalni, pomoc w pracy w Szkółce Niedzielnej.

Młodzież korzysta z zimowego i letniego wypoczynku organizowanego przez nasz Kościół  lub wyspecjalizowane organizacje kościelne. Bierze udział w ogólnopolskich konferencjach młodzieżowych.

Obecnie zajęcia z młodzieżą prowadzi pastor.

 Spotkania młodzieżowe odbywają się w każdą sobotę o godz. 16.00 w siedzibie Zboru przy ul. Brodnickiej 13.

 

  

Główna Rada Zboru  Historia  Zasady Wiary  Galeria  Świadectwa  Nabożeństwa  Biblijne  Domowe  Kobiet  Młodzieżowe  Dzieci  Placówki  Aktualności  Zdarzyło się  Słowo Pastora  Adresy  Napisz e-mail  Mapka  Linki

KOŚCIÓŁ EWANGELICZNYCH CHRZEŚCIJAN w SZCZECINIE

Data powstania strony: 22.10.2004 ¤ Data ostatniej aktualizacji: 07.12.2008
Copyright © 2004 by BETEL ¤ webmaster:
e-mail

 StronaGłówna